Wyniki konkursu „KU WOLNEJ POLSCE”

Prezentacje multimedialne

szkoły podstawowe

I m – Sara Krzyżyk – SP Nr 2

II m – Aleksandra Banasik – SP Nr 2

III m – Karolina Piekara – SP Bukowska Wola

Wyróżnienia :

– Weronika Idzik – SP Nr 1

– Łukasz Lunt SP Pstroszyce

– Łukasz Węgrzynowicz SP Nr 2

Gimnazjum:

I m Adrianna Wróbel i Małgorzata Siwecka Gimnazjum Nowa Ruda

II m Sylwia Baran Gimnazjum Nr 1 Miechów

III m Oskar Krzykawski Gimnazjum Nr 1 Miechów

Wyróżnienie Dagmara Konewecka Niepubliczne Gimnazjum w Miechowie ZDZ

Szkoły średnie :

I m – Klaudia Bierowiec – LO Miechów

II m Anna Grądek – LO Miechów

III m Sylwia Zimosz – LO Miechów

Prace plastyczne

Szkoły podstawowe

KLASY IV – VI

I m Karolina Piekara i Przemek Gaik – SP Bukowska Wola

II m Milena Chrzęstek – SP Bukowska Wola

III m Ewa Grzywnowicz – SP Nr 2 Miechów

III m Joanna Szymczyk – SP Bukowska Wola

wyróżnienia:

Weronika Grzywnowicz – SP Bukowska Wola

Katarzyna Duniec i Julia Dróżdż SP Bukowska Wola

Eryk Dżwigała – SP Nr 2 Miechów

KLASY I – III

I m Natalia Manterys – SP Bukowska Wola

II m Patrycja Madera- SP Bukowska Wola

Natalia Jambur- SP Bukowska Wola

Karolina Manterys- SP Bukowska Wola

III m Oliwia Idzik- SP Bukowska Wola

wyróżnienia:

Szymon Bibrowski- SP Bukowska Wola

Jakub Kozioł- SP Bukowska Wola

Gimnazjum :

I m Jagoda Stawiarska – Gimnazjum Nr 1 Miechów

II m Karolina Drabińska – Gimnazjum Kęty

III m M Aleksandra Karbownik – Gimnazjum Kęty

wyróżnienia:

Kinga Kramarczyk – Gimnazjum Kęty

Marzena Wójcik –Gimnazjum  Kęty

KOMUNIKAT w sprawie konkursu wiedzy o Patronie Szkoły

Test wiedzy historycznej o losach SBSK – Obrońcach Tobruku – Patronie szkoły odbędzie się 15 maja 2012r .

Konkurs organizowany jest od 15 lat i i przeznaczony dla uczniów klas IV –  VI naszej szkoły .

Jego celem jest  upamiętnienie dążeń wyzwoleńczych Polaków w czasie II wojny światowej,
Przybliżenie codziennego życia żołnierskiego,
Podkreślenie udziału Polaków w walkach na wszystkich frontach
II wojny światowej .

Konkurs będzie przeprowadzony w formie pisemnej.

Komisja konkursowa: M. Zawartka

A. Stawiarska

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia.