Pasowanie Na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza tak ważna uroczystość przedszkolna dla naszych pociech. Odbyła się ona 17 października 2016r. w Szkole Podstawowej w Bukowskiej Woli. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich przybyłych gości przez panią wychowawczynię. Następnie z wielkim zaangażowaniem maluszki przedstawiły program artystyczny. Pięknie zaprezentowały się poprzez recytację, śpiew i taniec.W dalszym ciągu PAN DYREKTOR, czerwonym ołówkiem dokonał pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy.Po części oficjalnej dzieci oraz zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Cała uroczystość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.
Miejmy nadzieję, że dzieciom a przede wszystkim rodzicom, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w tego typu uroczystości na długo utkwi ten dzień w pamięci.
Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.